zajawka snowboardowa

Inauguracja serwisu

0 Shares
0
0
0

Pamiętasz ten dzień, kiedy złapałeś lub złapałaś swoją pierwszą zajawkę? Niezależnie co to było – czy jazda na rowerze, skakanie na trampolinie czy ukręcanie nóżek lalkom, nagle pojawiło się w Twoim życiu coś, co zaczęło się liczyć bardziej niż pozostałe hobby. Coś co Cię nakręcało, powodowało że się wstawało rano z głową pełną pomysłów. No może nie do ukręcania nóżek lalkom, ale do czegoś bardziej twórczego lub rozwijającego.

Moja pierwsza zajawka

To gra komputerowa. Sim City 2000. Pamiętam, że na starym komputerze potrafiłem tę grę katować dniami i nocami. Rozwijać miasto, i tylko czasem się wkurzałem jak przychodziło tornado albo lądowało UFO i mi to miasto rozwalało w drobny mak. Później były inne gry, ale żadna, no może poza Age of Empires, nie urosła do roli zajawki.

Wraz z wchodzeniem w dorosłość “zajawki” się zmieniały. Zamiast gier komputerowych pojawiła się gra na gitarze, później jazda na rowerze górskim (ta “zajawka” trzyma mnie do dziś) i wiele innych.

Zajawki.info to portal dla zajawkowiczów

Stworzyłem tę stronę, aby osoby takie jak ja – zajawione na danym punkcie, mogły gdzieś się uzewnętrznić. Napisać coś od siebie, podzielić się ze światem swoją pasją. Tutaj jest miejsce dla Was. Mam nadzieję że znajdziecie tutaj ciekawe rzeczy dla siebie, które dadzą Twojemu życiu nowe barwy i coś wniosą w Twoją codzienność.

0 Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *